Contacts - executives and conveners

Contact Name Role School
Steven Richard President Bolwarra Public School
Craig Atkins Vice president Arcadia Vale Public School
Brenda Brown Vice president The Junction Public School
Kristy Bultitude Minute secretary Glen William Public School
Sport Role Contact Name
Primary Athletics Convener Rachean Boyce
Primary Australian Football Convener Barry Davis
Primary Basketball Convener Kristy Bultitude
Primary Cricket Convener Colin Johnson
Primary Cross Country Convener Debbie Healey
Primary Football (Soccer) Convener Craig Atkins
Primary Golf Convener Drew Janetzki
Primary Hockey Convener Brenda Brown
Primary Netball Convener Alison Lochrin
Primary Rugby League Convener Marc Gattenhof
Primary Rugby Union Convener Brendan Gray
Primary Softball Convener Kylie Hill
Primary Swimming Convener Kylie Hill
Primary Tennis Convener Catherine Mcpherson
Primary Touch Football Convener Paul John
Contact Name Role School
Paul Baxter President Irrawang High School
Peter Chapman Vice president Toronto High School
Trent Colley Vice president Irrawang High School
Bob Harrison Vice president Merewether High School
Andrew Johnson Vice president Callaghan College Wallsend Campus
Peter Riley Vice president Lambton High School
N/A N/A Minute secretary N/A
Sport Role Contact Name
Secondary Athletics Convener Bob Harrison
Secondary Australian Football Convener Craig Maher
Secondary Baseball Convener Paul Anderson
Secondary Basketball - Boys Convener David Willis
Secondary Basketball - Girls Convener Matt Erich
Secondary Bowls Convener Blair Newham
Secondary Cricket - Boys Convener Nick Bower
Secondary Cricket - Girls Convener Peter HOSKING
Secondary Cross Country Convener Natalie Skelly
Secondary Diving Convener Brett Austine
Secondary Football (Soccer) - Boys Convener Robert Jovanovski
Secondary Football (Soccer) - Girls Convener Michael Psarris
Secondary Golf Convener Greg Gillard
Secondary Gymnastics Convener Charmaine Gillies
Secondary Hockey - Boys Convener Scott New
Secondary Hockey - Girls Convener Jane Willott
Secondary Mountain Biking Convener David Smith
Secondary Netball Convener Melanie Yorke
Secondary Orienteering Convener Colin Bailey
Secondary Rugby League Convener Andrew Johnson
Secondary Rugby Union Convener Dane Le Rougetel
Secondary Softball Convener Peter Harris
Secondary Squash Convener Luke Rosser
Secondary Swimming Convener Bob Harrison
Secondary Table Tennis Convener Luke Rosser
Secondary Tennis Convener Jenny-Anne Hoffman
Secondary Touch Football - Boys Convener Scott Jacklin
Secondary Touch Football - Girls Convener Michelle Atkins
Secondary Trampolining Convener Brett Austine
Secondary Volleyball - Boys Convener Digby Woods
Secondary Volleyball - Girls Convener Tim Francey
Secondary Water Polo - Boys Convener Oliver Steel
Secondary Water Polo - Girls Convener Ellie Singleton